O HURTOWNI SMJ SPORT

SMJ sport jest jednym z największych importerów i dystrybutorów sprzętu sportowego w Polsce, co czyni nas wiodącą hurtownią sportową.

Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1990 roku, dzięki czemu możemy powiedzieć, że jesteśmy jedną z najstarszych tego typu firm w kraju. Wieloletnie doświadczenie, poparte zaufaniem naszych partnerów, z którymi współpracujemy od początku naszej działalności, jest gwarancją jakości i innowacyjności sprzedawanych przez nas produktów. Mimo długiej obecności firmy SMJ sport na polskim rynku nieustannie rozwijamy i ulepszamy zarówno produkty jak i rozwiązania służące lepszej współpracy z Państwem.

SMJ sport to przede wszystkim marka naszych produktów. Produkty te wykonane są z najwyższej jakości materiałów, przy zachowaniu odpowiednich standardów popartych często certyfikatami, w zgodzie z obowiązującą modą oraz wysoką funkcjonalnością. Wiele z nich znajduje się w naszej ofercie od lat. Z każdym rokiem ulepszane, dostosowywane do panujących na rynku trendów oraz oczekiwań naszych odbiorców.
SMJ to również oficjalny, wyłączny przedstawiciel na Polskę takich marek jak: Molten, Globber, Harrows, Joola czy Wham-O, które pozwalają nam jeszcze bardziej ulepszyć i urozmaicić ofertę o sprzęt dobrze znanych, cenionych na świecie producentów, którzy słyną z niezawodności, innowacyjności i bogatego doświadczenia w dostarczaniu najwyższej klasy rozwiązań zarówno dla osób, które uprawiają sport amatorsko jak i profesjonalistów, dla których sport to sposób na życie.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do sklepów stacjonarnych, internetowych, ale też klientów instytucjonalnych takich jak związki i kluby sportowe, gminy czy szkoły. Wygodny system zamawiania, konkurencyjne ceny oraz bogaty asortyment, w którego skład wchodzi ponad 2000 produktów z różnych działów m.in. sporty zimowe, skating, sporty drużynowe, lekkoatletyka, tenis stołowy i ziemny, artykuły ogrodowe i dmuchane oraz wiele innych sprawiają, że każdy znajdzie produkt spełniający jego oczekiwania i wymagania.

Naszym klientom zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz dokładamy wszelkich starań, aby byli zadowoleni z naszych usług.

 

 

Na naszą firmę składa się kilka oddziałów:  • Sprzedaż Hurtowa i magazyn centralny

ul. Regulska 2B, 05-816 Reguły
biuro@smjsport.pl
www.hurtowniasmjsport.pl
tel. 22 838 33 52

 

  • Sklep internetowy dla klientów detalicznych

ul. Regulska 2B, 05-816 Reguły
sklep@smjsport.pl
www.sklepsmjsport.pl
tel. 22 838 33 52 / 605 500 795  • Medale, puchary i nadruki na odzieży sportowej

ul. Dzielna 11, 01-023 Warszawa
smj.sport@interia.pl
tel. 22 838 33 42  • Serwis i reklamacje

ul. Regulska 2B, 05-816 Reguły
robert.bajster@smjsport.pl
tel. 22 838 33 52

 

pixel